Utworzył Administrator 28.05.2020

Łukasz Drożdżal: W tym zespole drzemią spore możliwości

Sezon 2019/20 w trzeciej lidze już za nami. O zakończonych przedwcześnie rozgrywkach oraz planach na najbliższe tygodnie rozmawialiśmy ze szkoleniowcem naszego zespołu, Łukaszem Drożdżalem. Zapraszamy do lektury.

+więcej
Utworzył Administrator 26.05.2020

Bliżej Gwardii: Maksymilian Boczek

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszej drużyny, Maksymilian Boczek.

+więcej
Utworzył Administrator 25.05.2020

Bliżej Gwardii: Dawid Rybacki

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszego zespołu, Dawid Rybacki.

+więcej
Utworzył Administrator 24.05.2020

D jak Drużyna, czyli podsumowanie sezonu [WIDEO]

Sezon 2019/20 w trzeciej lidze został zakończony. Rozgrywki zaczynaliśmy i kończyliśmy w olbrzymiej niepewności. Od budowy drużyny, po trudne chwile, momenty radości i zawieszenie rozgrywek z powodu epidemii koronawirusa.

+więcej
Utworzył Administrator 24.05.2020

Bliżej Gwardii: Jeremiasz Grela

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszej drużyny, Jeremiasz Grela.

+więcej
Utworzył Administrator 23.05.2020

Bliżej Gwardii: Patryk Laskowski

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszej drużyny, Patryk Laskowski.

+więcej
Utworzył Administrator 22.05.2020

Bliżej Gwardii: Jakub Czyżewski

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest defensor naszego zespołu, Jakub Czyżewski.

+więcej
Utworzył Administrator 21.05.2020

Bliżej Gwardii: Maciej Bachleda

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszego zespołu, Maciej Bachleda.

+więcej
Utworzył Administrator 21.05.2020

Rozgrywki w Lidze Makroregionalnej zakończone

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję o zakończeniu rywalizacji w Centralnych Ligach Juniorów. Rozgrywki zostały zakończone również w Lidze Makroregionalnej.

+więcej
Utworzył Administrator 20.05.2020

Bliżej Gwardii: Dawid Skoczyk

Przed nami kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest bramkarz naszej drużyny, Dawid Skoczyk.

+więcej
Utworzył Administrator 20.05.2020

Wstępny harmonogram rozgrywek

Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej przedstawił wstępny harmonogram rozgrywek w sezonie 2020/21.

+więcej
Utworzył Administrator 19.05.2020

Gwardia na trzecim miejscu w Pro Junior System

Ligowe rozgrywki zostały oficjalnie zakończone, pora więc na pierwsze podsumowania.

+więcej
Utworzył Administrator 19.05.2020

Bliżej Gwardii: Adrian Pędziwiatr

Przed nami kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest bramkarz naszego zespołu, Adrian Pędziwiatr.

+więcej
Utworzył Administrator 18.05.2020

Zajęcia w większej grupie

Od poniedziałku, 18 maja, obowiązują nowe przepisy dotyczące zajęć na boiskach sportowych. Na pełnowymiarowym boisku piłkarskim może przebywać jednocześnie 22 zawodników.

+więcej
Utworzył Administrator 18.05.2020

Bliżej Gwardii: Mateusz Bachleda

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest defensor naszego zespołu, Mateusz Bachleda.

+więcej
Utworzył Administrator 16.05.2020

Bliżej Gwardii: Keisuke Naka

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszego zespołu, Keisuke Naka.

+więcej
Utworzył Administrator 15.05.2020

Bliżej Gwardii: Cezary Bać

Przed nami kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszej drużyny, Cezary Bać.

+więcej
Utworzył Administrator 14.05.2020

Bliżej Gwardii: Piotr Sulima

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest napastnik naszej drużyny, Piotr Sulima.

+więcej
Utworzył Administrator 14.05.2020

Rozgrywki trzeciej ligi zakończone

Zarząd Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o zakończeniu rozgrywek trzeciej ligi grupy 2 w sezonie 2019/20. Za końcową uznaje się kolejność po rozegranych, osiemnastu kolejkach.

+więcej
Utworzył Administrator 13.05.2020

Bliżej Gwardii: Kacper Gołojuch

Zapraszamy na kolejny odcinek cyklu Bliżej Gwardii. Kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania z naszego kwestionariusza jest pomocnik naszej drużyny, Kacper Gołojuch.

+więcej