Derby!

Napisał Administrator 05.06.2021

W niedzielę czekają nas wielkie sportowe emocje. W piłkarskich derbach nasz zespół zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg.

Kołobrzeżanie plasują się obecnie na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 51 punktów. W trzydziestu rozegranych meczach Kotwica odniosła czternaście zwycięstw, zanotowała dziewięć remisów i poniosła siedem porażek. W rozegranym w czwartek meczu, zespół z Kołobrzegu ograł na swoim boisku Flotę Świnoujście 3:2.

Nasza drużyna przystąpi do tego meczu podrażniona środową porażką poniesioną w spotkaniu z Górnikiem Konin. Nasz zespół zajmuje obecnie w ligowej tabeli szesnaste miejsce z dorobkiem 39 punktów.

W meczach derbowych historia pojedynków pomiędzy odwiecznymi rywalami, ostatnie występy, schodzą na dalszy plan. Liczy się wyłącznie tu i teraz. Walka o każdy centymetr boiska i o niezwykle ważne punkty. Nasi piłkarze liczą na Wasze wsparcie!

Początek meczu w niedzielę o godzinie 18.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. Na trybunach będzie mogło zasiąść 450 kibiców. Bilety można kupić na stronie gwardia.panbilet.pl

W związku z ograniczoną liczbą miejsc i dużym zainteresowaniem, prosimy o nabywanie wejściówek przez Internet. W dniu meczu kasy zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem.