Grała młodzież

Napisał Administrator 03.05.2021

Udaną "majówkę" mają za sobą zespoły młodzieżowe naszego klubu.

Juniorzy starsi ograli na swoim boisku Flotę Świnoujście 2:0. Bramki dla naszej drużyny strzelili Krzysztof Szperlak i Gracjan Sosnowski.

Rywalem juniorów młodszych w I lidze okręgowej były Błonie Barwice. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 4:1. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Mateusz Melkowski, po jednym trafieniu dołożyli Bartosz Cypun i Daniel Wojciechowski.

W meczu regionalnej ligi trampkarzy, nasza drużyna ograła na wyjeździe Unię Białogard 5:0. Dwa gole strzelił Maksymilian Sobko, ponadto do siatki trafili również Michał Karasiński, Patryk Łucki oraz Marcel Graczyk.

W meczu Wojewódzkiej Ligi Trampkarza, trampkarze młodsi naszego klubu ograli na wyjeździe AP Gavia Choszczno 12:0. Cztery bramki strzeliła w tym spotkaniu Weronika Pilarska, trzy gole dołożył Paweł Szczur, dwukrotnie do siatki trafił Kuba Kneblewski, po jednym trafieniu zanotowali Mateusz Marszałek, Michał Karasiński i Szymon Pańczyszyn.

Sporych emocji dostarczył mecz Wojewódzkiej Ligi Młodzika Młodszego, w którym nasz zespół zremisował na wyjeździe z BAF Barlinek 5:5. Dwukrotnie do siatki trafił Bartosz Dacyszyn, na listę strzelców wpisali się również Eryk Świętoń, Paweł Mazur i Wiktor Drożdżal.

Swoje spotkania rozegrały także nasze drużyny młodzików występujące w zmaganiach regionalnych. Gwardia I ograła AS Zryw Kretomino 7:0. Trzy gole strzelił Damian Zabłocki, dwa - Wiktor Jacuła, po jednym trafieniu dołożyli Szymon Mazur i Alan Łata.

Przeciwnikiem Gwardii II był Bajgiel Będzino. W wygranym 2:1 meczu na listę strzelców wpisali się Mateusz Czysz i Damian Cieślak.

Ostatnie aktualności