Kolejne zwycięstwo

Napisał Administrator 13.09.2021

Szóste zwycięstwo w siódmym meczu i wciąż bez straconej bramki – tak prezentuje się bilans naszego zespołu po pierwszych kolejkach rozgrywek Kipsta IV ligi ZZPN. W kolejnym meczu nasza drużyna ograła na swoim boisku Chemika Police 2:0.

Nasz zespół objął prowadzenie już po trzech minutach gry. Wówczas po podaniu Wiktora Sawickiego, ładnym strzałem w kierunku dalszego słupka bramki gości futbolówkę do siatki skierował Marcin Dubielewicz.

W kolejnych minutach nasza drużyna stworzyła sobie następne okazje do strzelenia gola, lecz zawodziła skuteczność. Po drugiej stronie boiska goście szukali swoich nielicznych szans po szybkich kontrach, jednak piłka mijała światło bramki, bądź między słupkami pewnie interweniował Jakub Hencel.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Wciąż to nasz zespół stwarzał sobie kolejne okazje do podwyższenia prowadzenia, jednak to goście mieli doskonałą szansę do strzelenia wyrównującej bramki, lecz znakomicie interweniował Jakub Hencel.

W 66. minucie z rzutu rożnego dośrodkował Miłosz Kozioł, a głową na listę strzelców wpisał się Marcin Dubielewicz, zdobywając swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

Warto dodać, że w naszym zespole zadebiutowali Japończyk Chuya Uwano oraz urodzony w 2004 roku Jakub Żelewski, dla którego był to pierwszy występ w drużynie seniorskiej naszego klubu.

Skład Gwardii: Hencel – Wojciechowski, Wróblewski, Pytlewski, Uwano (60. Kozioł), Myśliński, Chyła, Bachleda (70. Żelewski), Zalewski (55. Lisiak), Dubielewicz (80. Ryczowski), Sawicki.