Liga na start!

Napisał Administrator 31.07.2020

Już w sobotę rozpocznie się sezon 2020/21 w grupie 2 trzeciej ligi. Na inaugurację nowego sezonu podejmiemy na swoim boisku jednego z faworytów ligowych rozgrywek - Radunię Stężyca.

Dla naszej drużyny będzie to pierwszy mecz o stawkę od 7 marca, gdy na swoim boisku ograliśmy Pogoń II Szczecin 3:0. Tuż po tym meczu, z powodu epidemii koronawirusa, rozgrywki zostały najpierw zawieszone, a kilka tygodni później ostatecznie zakończone. W przedwcześnie zakończonym sezonie Radunia uplasowała się na drugim miejscu w ligowej tabeli, odnosząc w osiemnastu rozegranych meczach jedenaście zwycięstw oraz siedmiokrotnie remisując.

Również w nowym sezonie zespół ze Stężycy należy do grona ligowych faworytów. Nowymi graczami drużyny prowadzonej przez Sebastiana Letniowskiego zostali m.in. Dawid Retlewski i Sebastian Deja z Kotwicy Kołobrzeg, Damian Szuprytowski i Michał Miller z drugoligowej Olimpii Elbląg oraz Wojciech Fadecki z drugoligowych Błękitnych Stargard.

Jesienią wszystkie mecze rozgrywane na stadionie przy ulicy Fałata 34 będą organizowane zgodnie obowiązującymi przepisami i reżimami sanitarnymi. Karnety oraz bilety na mecze można nabyć przez internet oraz poprzez rezerwację telefoniczną.

Karnet na dziewięć meczów możesz kupić w tym miejscu:

KUP KARNET

Bilet na mecz z Radunią Stężyca możesz kupić w tym miejscu:

KUP BILET

W związku z zapytaniami kibiców nt. możliwości zakupu karnetów i biletów w innej formie niż elektroniczna, podjęliśmy decyzję, iż możliwa będzie dodatkowa rezerwacja telefoniczna karnetów i biletów pod numerem tel. 662 281 662, a następnie odbiór od godziny 15:30 do 16:30 w biurze klubu w dniu meczu.

Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty pieniędzy.

Na stadionie do dyspozycji kibiców udostępnionych zostanie 50% miejsc siedzących.

Początek meczu w sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. Serdecznie zapraszamy!