Młodzież grała o punkty

Napisał Administrator 25.09.2019

Podczas minionego weekendu o ligowe punkty walczyły również drużyny młodzieżowe naszego klubu.

Juniorzy starsi po emocjonującym meczu pokonali na wyjeździe Błękitnych Stargard 2:1. Nasz zespół przez ponad 70 minut był zmuszony do gry w osłabieniu i w dodatku przegrywał do przerwy 0:1. W drugiej połowie do siatki rywali trafili Miłosz Kozioł i Marcin Dubielewicz.

Juniorzy młodsi ograli na swoim boisku MUKS Orzeł 2010 Wałcz 4:2. Po dwie bramki na swoim koncie zapisali Bartosz Stankiewicz oraz Beniamin Pugacz.

Trampkarze starsi grając w mocno okrojonym składzie zremisowali na wyjeździe z AP Gavia Choszczno 2:2. Bramki dla naszej drużyny strzelili Mateusz Marszałek i Paweł Kosmalski.

Zespół młodzików występujący w zmaganiach Wojewódzkiej Ligi Młodzika ograł na wyjeździe AMF Szczecin 1:0. Na listę strzelców wpisał się Kamil Szerzeń.

Gwardia II rywalizująca w rozgrywkach regionalnych ograła Victorię SP 2 Sianów 15:2. Czterokrotnie do siatki trafił Damian Zabłocki, trzykrotnie - Mateusz Sobolewski, dwukrotnie - Szymon Mazur i Jakub Czudowski, a po jednym trafieniu zanotowali Jan Chmurzyński, Alan Łata, Mateusz Wiśniewski oraz Wiktor Drożdżal.