Ostatni mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 31.07.2021

W piątek piłkarze naszego zespołu rozegrali ostatni mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

Nasza drużyna zagrała na wyjeździe z Iskrą Białogard. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 4:1 (3:1). Już w dziesiątej minucie piłkę do siatki posłał Daniel Chyła. Kilkadziesiąt sekund później tuż przed linią pola karnego faulowany był Mateusz Bachleda, a bezpośrednio z rzutu wolnego futbolówkę w siatce umieścił Miłosz Kozioł.

Nasz zespół nie zwalniał tempa. Po dośrodkowaniu Daniela Chyły, strzałem głową na listę strzelców wpisał się Wiktor Sawicki. Tuż przed przerwą gospodarze strzelili, jak się później okazało, honorową bramkę.

W drugiej połowie rezultat spotkania ustalił Marcin Dubielewicz.

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda, Wojciechowski, Czyżewski, Pytlewski, Kozioł, Chyła, zawodnik testowany, Wróblewski, Dubielewicz, Sawicki. Grali również: Hencel - Walaszczyk, zawodnik testowany, Pawlak, Ito, Zalewski.