Porażka ze Świtem

Napisał Administrator 12.11.2018

Niestety nie udało się naszemu zespołowi przełamać złej passy w meczach przed własną widownią i w spotkaniu ze Świtem Szczecin nasza drużyna uległa rywalom 0:2.

Od początku spotkania więcej z gry mieli goście, a swoje okazje mieli Adam Nagórski i Krystian Peda. W odpowiedzi w dogodnej sytuacji znalazł się Michał Szubert, lecz próba strzału skrzydłowego naszej drużyny została zablokowana przez jednego z obrońców.

W 37. minucie po problematycznym rzucie karnym, gola dla przyjezdnych zdobył Adam Nagórski. Tuż przed przerwą po strzale Macieja Wyganowskiego znakomicie interweniował Maciej Dulewicz.

Druga połowa rozpoczęła się od groźnego strzału Michała Szuberta. Chwilę później goście strzelili drugiego gola, a na listę strzelców wpisał się Patryk Bil.

Nasz zespół szukał swoich okazji do zmiany rezultatu, lecz w nielicznych sytuacjach bramkarza rywali próbowali zaskoczyć Dominik Drzewiecki i Michał Szubert.

Skład Gwardii: Dulewicz - Dondera, Wojciechowski, Silski, Maciąg, Karbowiak (72. Bułka), Bednarski, Ginter, Przyborowski (75. Stańczyk), Szubert, Drzewiecki.