Sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

Napisał Administrator 30.05.2021

Już w środę nasz zespół zmierzy się na swoim boisku z Górnikiem Konin (godz. 17). Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie.

Zgodnie z obowiązującymi w naszym kraju przepisami, kibice będą mogli zająć 25 procent pojemności trybun. To oznacza, że podczas środowego meczu na trybunach stadionu przy ulicy Fałata 34 będzie mogło zasiąść 225 kibiców.

Ruszyła internetowa sprzedaż biletów na ten mecz. Bilety można nabyć na stronie: gwardia.panbilet.pl

Ceny biletów to 10 złotych (normalny) oraz 5 złotych (ulgowy). Bilet ulgowy należy się seniorom po 65 roku życia, kobietom i młodzieży uczącej się.

Każdy bilet ma przyznany indywidualny kod i każdorazowo będzie skanowany podczas wejścia. Prosimy o utrzymanie biletu w odpowiednim stanie tak, aby kod był zawsze czytelny. Bilet może być wydrukowany, bądź w postaci kodu QR np. w telefonie.

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 maja 2021 roku (poz. Dz. U. 861) od 15 maja 2021 roku do 5 czerwca 2021 roku na stadiony mogą wrócić kibice w ilości 25 procent przewidzianej dla publiczności miejsc (w naszym przypadku możemy sprzedać tylko 225 biletów), zajmować można co czwarte miejsce na widowni, a w przypadku braku wyznaczonych miejsc należy zachować odległości 1,5 metra między osobami. 

Przepisu tego nie trzeba stosować w przypadku:
- osób wspólnie zamieszkujących bądź gospodarujących;
- osoby z dzieckiem poniżej 13. roku życia;
- widza, który uczestniczy w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc na trybunach, prosimy o nabywanie biletów w sprzedaży internetowej. W środę kasy stadionu zostaną otwarte godzinę przed meczem.