Udany występ w finale 59. Turnieju im. Stanisława Figasa

Napisał Administrator 11.02.2019

W sobotę rozegrane zostały mecze finałowe w 59. Halowym Turnieju dla Dzieci im. Stanisława Figasa.

W hali Gwardii rywalizowano w finale kategorii starszej oraz młodszej. W tej drugiej o końcowe zwycięstwo w turnieju walczyły dwa zespoły naszego klubu.

Mecze finałowe okazały się udane dla młodych zawodników naszego klubu, którzy zajęli dwa najwyższe miejsca w swojej kategorii! Po wygraną w turnieju sięgnęła Gwardia II, która w trzech spotkaniach odniosła komplet zwycięstw. Młodzi gracze naszego klubu ograli AS Zryw Kretomino 8:0, AP Kotwica Kołobrzeg 3:0 oraz Gwardię I 2:0.

Gwardia I ponadto ograła AS Zryw Kretomino 6:0 i zremisowała z AP Kotwica Kołobrzeg 1:1, z czterema punktami zajmując w zmaganiach finałowych drugie miejsce.

Warto dodać, że najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został wybrany Kamil Szerzeń z Gwardii I, a najlepszym strzelcem został Sammy Dudek z Gwardii II. Najlepszym bramkarzem został wybrany Szymon Wajszczyk z AP Kotwica Kołobrzeg.

Składy naszych drużyn:

Gwardia II: Maksymilian Waleński – Stanisław Białowiejski, Sammy Dudek (8 bramek), Wiktor Jacuła, Marcel Korona, Wiktor Kuzemczak, Kacper Łotysz, Szymon Mazur, Maciej Szpakiewicz, Filip Szulc, Michał Wesołowski i Dawid Więckowski.

Gwardia I: Stanisław Fornalak – Jan Chmurzyński, Jakub Czudowski, Mateusz Czysz, Wiktor Drożdżal, Filip Gil, Krzysztof Głowiński, Dominik Narloch, Andrzej Ossowski, Kamil Szerzeń i Damian Zabłocki.