W sobotę z Flotą

Napisał Administrator 07.05.2021

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejny pojedynek o ligowe punkty. Rywalem naszej drużyny będzie Flota Świnoujście.

W dwudziestu pięciu dotychczasowych meczach Flota zdobyła trzydzieści trzy punkty, odnosząc do tej pory osiem zwycięstw, notując dziewięć remisów oraz ponosząc osiem porażek.

W czterech spotkaniach w grupie B zespół ze Świnoujścia odniósł dwie wygrane, w meczach z Pomorzaninem Toruń oraz Unią Swarzędz, a także dwukrotnie zremisował, dzieląc się punktami z Nielbą Wągrowiec i Mieszkiem Gniezno.

Nasza drużyna plasuje się w ligowej tabeli tuż za Wyspiarzami, legitymując się obecnie dorobkiem trzydziestu punktów. Nasz zespół rozpoczął zmagania w grupie B od wygranej nad Jarotą Jarocin, porażki z Nielbą Wągrowiec oraz remisów z Pomorzaninem Toruń i Unią Swarzędz.

W grudniu ubiegłego roku nasz zespół wygrał w Świnoujściu 2:1 po dwóch golach Adama Grossa. Jak będzie tym razem?

Początek meczu w sobotę o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Fałata 34. W związku z obowiązującymi w naszym kraju przepisami, spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na naszym kanale youtube.

Ostatnie aktualności