Wyjazdowe zwycięstwo

Napisał Administrator 06.10.2018

Piłkarze naszego zespołu odnieśli pierwsze w tym sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Nasza drużyna wygrała z Jarotą Jarocin 2:0.

Pierwsza część spotkania nie była ciekawym widowiskiem. Nasz zespół umyślnie oddał rywalom inicjatywę, próbując zmusić gospodarzy do bardziej otwartej gry i szukając swoich szans do wyprowadzenia szybkich kontr. Przed przerwą po obu stronach panowało wiele niedokładności, a jedyną bardzo groźną okazję do strzelenia gola miejscowi stworzyli sobie po akcji Piotra Skokowskiego i strzale głową Krzysztofa Czabańskiego.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ znaczącej zmianie. Nasz zespół uporządkował swoje poczynania i wyprowadzał coraz to groźniejsze kontry. W 60. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Paweł Bednarski. Futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i wylądowała w siatce.

W odpowiedzi po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu groźnie główkował Radosław Barabasz.

W 84. minucie z rzutu wolnego mocno dośrodkował Paweł Bednarski, a głową rezultat spotkania ustalił Rafał Majtyka.

Skład Gwardii: Hartleb - Dondera, Stańczyk, Majtyka, Maciąg, Bułka (74. Gałach), Bednarski, Ginter, Przyborowski (90. Szczypek), Karbowiak (80. Szygenda), Drzewiecki.