Wyjazdowo z Chemikiem

Napisał Administrator 28.05.2021

W sobotę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejny mecz o ligowe punkty. Nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Chemikiem Police.

Chemik plasuje się obecnie na dwudziestej pierwszej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem trzynastu punktów. W dwudziestu ośmiu rozegranych meczach zespół z Polic odniósł trzy zwycięstwa, zanotował cztery remisy oraz poniósł dwadzieścia jeden porażek.

Taka sytuacja nie może jednak zwieść naszych zawodników, bowiem Chemik w każdym kolejnym meczu ambitnie walczy o punkty, o czym przed tygodniem boleśnie przekonała się Flota Świnoujście, ulegając na swoim boisku drużynie z Polic aż 1:4. Dwa gole strzelił w tym meczu Mikołaj Midzio, a po jednym trafieniu zanotowali Jakub Świder i Michał Chyrek.

To oznacza, że nasz zespół musi przystąpić do tego meczu w pełni skoncentrowany, nie patrząc na aktualną sytuację rywali w ligowej tabeli.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 12.00 na stadionie przy ulicy Siedleckiej w Policach. Transmisję na żywo z tego meczu na kanale youtube przeprowadzi KP Chemik Police TV.