Wysoka porażka z Sokołem

Napisał Administrator 12.06.2021

Z pewnością nie tak miał wyglądać sobotni mecz naszej drużyny z Sokołem Kleczew. Nasz zespół uległ rywalom 2:6 (0:4).

Już w trzeciej minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, pechowo piłkę do własnej bramki posłał Daniel Wojciechowski. Odpowiedź naszego zespołu mogła być błyskawiczna. Kapitan naszego zespołu precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego, a gości od straty gola uratował słupek. W 25. minucie Dominik Chromiński wykorzystał błąd bramkarza naszej drużyny i umieścił futbolówkę w pustej bramce.

Przyjezdni bezlitośnie wykorzystywali błędy popełniane przez zawodników naszego zespołu. W 33. minucie mocnym strzałem piłkę do siatki posłał Michał Ciarkowski, a siedem minut później do odbitej futbolówki dopadł Wiktor Kacprzak i z bliskiej odległości wpakował ją do bramki.

W 48. minucie goście strzelili kolejną bramkę. Po podaniu z prawej strony boiska, na listę strzelców wpisał się Łukasz Zagdański. Kilkadziesiąt sekund później z rzutu rożnego dośrodkował Daniel Wojciechowski, a futbolówkę do własnej bramki skierował Wiktor Kacprzak.

Nasz zespół szukał kolejnych szans do strzelenia gola, a bliscy wpisania się na listę strzelców byli Jakub Czyżewski i Bartosz Maciąg. W 79. minucie po kolejnej akcji prawą stroną boiska, z bliska szóstego gola dla gości zdobył Mateusz Cegiełka.

W 90. minucie silnym strzałem zza pola karnego piłkę w siatce umieścił Adam Gross.

Skład Gwardii: Skoczyk - Walaszczyk, Wojciechowski, Czyżewski, Maciąg, Boczek (46. Pytlewski), Chyła, Silski (46. Szygenda), Hendryk (70. Zalewski), Grela (60. Bać), Gross.