Wysokie zwycięstwo w Policach

Napisał Administrator 07.08.2020

Wysokie zwycięstwo odnieśli w meczu drugiej kolejki trzeciej ligi piłkarze naszego zespołu. Nasza drużyna ograła na wyjeździe Chemika Police 6:0 (3:0).

Już w pierwszych sekundach spotkania bliski wpisania się na listę strzelców był Mateusz Piotrowski, lecz po indywidualnej akcji pomocnik naszej drużyny uderzył minimalnie niecelnie. Kilka chwil później przed szansą stanął Adam Gross, jednak nie zdołał sięgnąć futbolówki. W 12. minucie nasz zespół objął prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Gabriel Szygenda, a mocnym strzałem z woleja piłkę pod poprzeczką bramki gospodarzy umieścił Daniel Chyła.

W 18. minucie w zamieszaniu pod bramką Chemika najlepiej odnalazł się Mateusz Piotrowski, precyzyjnym strzałem dając naszej drużynie drugiego gola. W 26. minucie z prawej strony boiska dośrodkował Fabian Walaszczyk, a głową piłkę do siatki skierował Jeremiasz Grela.

Druga połowa również rozpoczęła się po myśli naszej drużyny. W 53. minucie swoją drugą w tym meczu bramkę zdobył Daniel Chyła. Dwadzieścia minut później, dośrodkowanie Dawida Rybackiego, strzałem głową na gola zamienił Adam Gross.

W doliczonym czasie gry, w sporym zamieszaniu pod bramką miejscowych futbolówkę przejął Krystian Krauze, celnym strzałem ustalając rezultat spotkania.

Warto dodać, że przeciwko Chemikowi w ligowym meczu naszego zespołu zadebiutował urodzony w 2003 roku, Kacper Grygiel.

Skład Gwardii: Hartleb (46. Skoczyk) - Walaszczyk, Wojciechowski, Czyżewski, Chać, Szygenda (75. Grygiel), Bać (75. Krauze), Piotrowski (35. Kopacz), Chyła, Grela (58. Rybacki), Gross.