Kontrolnie ze Stolemem Gniewino

Napisał Administrator 11.02.2024

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą trzeci mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

Po meczach z Błękitnymi Stargard oraz Wikędem Luzino, kolejnym sparingpartnerem naszej drużyny był trzecioligowy Stolem Gniewino. Spotkanie zostało rozegrane na koszalińskim euroboisku i zakończyło się wygraną naszego zespołu 2:0 (0:0).

Obie bramki padły w drugiej połowie. W 63. minucie po dośrodkowaniu Patryka Smykowskiego, głową piłkę do siatki skierował Cezary Zalewski. Pięć minut później, ponownie po zagraniu Patryka Smykowskiego, na listę strzelców wpisał się Michał Mikołajczyk.

Skład Gwardii: Hartleb - Dublinowski, Czarny, Tapia, Walaszczyk, Mikołajczyk, Nowicki, Piotrowski, Maćkowski, Milanowski, Cybula. Grali również: Kaźmierczak - Smykowski, Albiński, Gawron, Ryczowski, Zalewski, Graczyk, Mazurek, Pańczyszyn.