Porażka w Środzie Wielkopolskiej

Napisał Administrator 30.09.2018

Niestety nie udało się naszemu zespołowi sięgnąć po kolejne cenne punkty. W Środzie Wielkopolskiej nasza drużyna uległa miejscowej Polonii 1:2.

Pojedynek rozpoczął się po myśli naszego zespołu. Już w drugiej minucie w polu karnym nieprzepisowo powstrzymywany był Dominik Drzewiecki i arbiter wskazał na jedenasty metr. Z "wapna" nie pomylił się Krzysztof Bułka i nasza drużyna objęła prowadzenie.

Gospodarze natychmiast ruszyli do odrabiania strat. Najpierw udaną interwencją w groźnej sytuacji popisał się Adrian Hartleb, a chwilę później w zamieszaniu pod bramką naszej drużyny piłka odbiła się od słupka. W kolejnych minutach w dalszym ciągu stroną przeważającą byli podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego, a nasz zespół szukał swoich okazji w szybkich kontrach.

W 29. minucie po zagraniu z lewej strony boiska, mocnym strzałem piłkę do siatki posłał doświadczony Jakub Wilk.

Po zmianie stron w dalszym ciągu przewaga należała do gospodarzy, którzy na początku tej części mocno podkręcili tempo. W 51. minucie ze skrzydła dośrodkował Panamczyk Luis Henriquez, a głową na listę strzelców wpisał się Jędrzej Kujawa.

W kolejnych minutach dwukrotnie do siatki trafił Krzysztof Bartoszak, lecz za każdym razem sędzia liniowy sygnalizował pozycję spaloną. W dwóch sytuacjach znakomitymi interwencjami popisał się Adrian Hartleb. Po drugiej stronie boiska uderzeniami z dystansu bramkarza gospodarzy próbowali zaskoczyć Krzysztof Bułka i Dawid Wasilewski.

Skład Gwardii: Hartleb - Dondera, Wojciechowski, Silski, Stańczyk (72. Szwak), Bułka (63. Bednarski), Piotrowski (57. Szygenda), Ginter, Przyborowski, Karbowiak (67. Wasilewski), Drzewiecki.