Remis z Bytovią

Napisał Administrator 23.01.2021

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą kolejny mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań. Sparingpartnerem naszej drużyny była drugoligowa Bytovia Bytów.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:1). Mecz lepiej rozpoczęli goście, którzy objęli prowadzenie już po dziesięciu minutach gry. Po stracie piłki w środku pola, drugoligowcy wyszli z szybką akcją, a precyzyjnym strzałem na listę strzelców wpisał się Jakub Nowakowski.

W tej odsłonie gra przebiegała pod dyktando wyżej notowanych gości. W naszym zespole w dogodnej sytuacji znalazł się Aleks Hendryk, lecz górą w tym pojedynku był Marcin Staniszewski.

Na początku drugiej połowy więcej z gry miał nasz zespół, a już sześć minut po zmianie stron, arbiter podyktował rzut karny za zagranie ręką przez jednego z obrońców. Jedenastkę na gola zamienił Gabriel Szygenda.

W ostatnich minutach ponownie uwidoczniła się przewaga gości, a po strzale Pawła Zawistowskiego piłka odbiła się od poprzeczki. Ponadto w jednej z sytuacji doskonałą interwencją popisał się Dawid Skoczyk.

Skład Gwardii: Skoczyk - Walaszczyk, Wojciechowski, Czyżewski, Maciąg, Boczek, Chyła, Silski, Szygenda, Rybacki, Dubielewicz. Grali również: Pytlewski, Hendryk, Bać, Wróblewski, Sulima, Gross, Zalewski.