Weekendowe granie

Napisał Administrator 28.03.2024

Obok pierwszego zespołu naszego klubu, podczas minionego weekendu mecze o ligowe punkty rozegrali również juniorzy młodsi oraz trampkarze starsi.

Pierwszy zespół naszego klubu po emocjonującym meczu ograł MKP Szczecinek 2:1. Do 89. minuty nasza drużyna przegrywała 0:1, jednak w ostatnich minutach zdołała odwrócić losy spotkania na swoją korzyść! Najpierw w 89. minucie do siatki trafił Marcin Gawron, a na początku doliczonego czasu gry gola na wagę trzech punktów zdobył Jorge Tapia.

W niedzielę o ligowe punkty rywalizowali nasi juniorzy młodsi. Nasze zespoły zagrały na wyjeździe z Błękitnymi Stargard.

W spotkaniu dwóch czołowych drużyn grupy 1 Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Gwardia I ograła Błękitnych I Stargard 5:1, odnosząc trzecią wygraną w trzecim wiosennym meczu.

Dwa gole strzelił Szymon Pańczyszyn, po jednym trafieniu zanotowali Jakub Kulesza, Michał Karasiński oraz Joachim Nowicki.

Nie powiodło się niestety Gwardii II, która w swoim pierwszym wiosennym meczu w ramach rozgrywek w grupie 2, uległa Błękitnym II 0:4.

Pierwszy wiosenny mecz w ligowych zmaganiach mają za sobą nasi trampkarze starsi. W sobotę nasz zespół ograł na wyjeździe Pogoń Szczecin Football Schools 2:1. Na listę strzelców wpisali się Casper Drętkiewicz oraz Szymon Tkaczyk.

Drużyna sprawiła w ten sposób wspaniały urodzinowy prezent obchodzącemu tego dnia urodziny, trenerowi Aleksandrowi Skórce.